THE BEST SIDE OF تازه های جهان

The best Side of تازه های جهان

The best Side of تازه های جهان

Blog Article

تحقیقات پلیس مصر درباره قتل یک تاجر اسرائیلی-کانادایی در اسکندریه

کانون فیلمسازان مستقل ایران در بیانیه‌ای صدور «حکم ۸ سال حبس و شلاق» برای محمد رسول‌اف، کارگران شناخته شده ایرانی، را به شدت محکوم کرد.

در اختتامیه کنفرانس بین‌المللی علوم هسته‌ای ایران، شرکت‌کنندگان در بیانیه‌ای اعلام کردند که این همایش، محفلی برای کارشناسان فراهم کرد تا در آن به تبادل اطلاعات و نظرات در خصوص پیشرفت‌ها، چالش‌ها و حوزه‌های مرتبط با علم و فناوری هسته‌ای بپردازند. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۸

*ریزوتو زعفران: بله سوئیسی‌ها هم از زعفران به وفور در آشپزی استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید: طرز تهیه نان تست خانگی به ۲ روش ساده و رژیمی

اسپانیا برای دوستداران غذا خوراکی خوشمزه کم ندارد. بعضی از خوشمزه‌ ترین و معروف ترین غذاهای اسپانیایی که در اتفاقا جز خوشمزه ترین و معروف ترین غذاهای دنیا هم هستند عبارتند از:

بنابر ارزیابی این پروژه که زیرمجموعه گروه «میان» است، هدف دولت در عدم توسعه پهنای باند خارجی، اجبار غیرمستقیم کاربران به استفاده از سکوهای داخلی همزمان با ایجاد برای محدودیت فیلترشکن‌هاست.

گرم و آفتابی و دریای آبی؛ این یک تصویر رویایی از کشور مکزیک است.

او روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای از افزایش تعداد روزنامه‌نگاران مستقلی که در روسیه متهم، منابع محکوم و زندانی شده‌اند، ابراز نگرانی کرد و آن را نشانه «تشدید سرکوب» صداهای مخالف دانست.

لوئیس روبیالس پس از قهرمانی تیم ملی زنان اسپانیا در مراسم توزیع مدال‌ها، جنیفر هرموسو، مهاجم تیم اسپانیا، را درآغوش گرفت و لب‌های او را بوسید

آمریکا در فروردین ماه ۱۴۰۲ محموله نفتکش «سوئز راجان» با پرچم جزایر مارشال را توقیف کرد، و محموله آن را که اعلام کرد به ایران تعلق داشته است، در تگزاس تخلیه کرد.

چرا ایرانو نذاشتن؟هر کی میاد ایران میگه غذای ایران یه چیز دیگست.انقدر خارجی ها میگن غذاهامون خوشمزست ایران باید تو این لیست اول باشه

فناوری ایران بیانیه شرکت پیام پرداز در پی ادعای حمله سایبری به وزارت کشور در بیانیه شرکت پیام پرداز آمده است که در پی انتشار خبر رخداد امنیتی در یکی ازسازمان‌های دولتی، آن‌ها این ادعا را بررسی کردند.

بازاریابی کارآفرینی استراتژی رشد مالی و سرمایه گذاری

Report this page